FIFA 14 Skills Master

FIFA 14 Skills Master 1.01

Kompletny poradnik do gry FIFA 14 w Twoim telefonie

FIFA 14 Skills Master jest poradnikiem do najnowszej gry EA Sports. Chcesz wiedzieć, jak wykonywać zwody, drybling i inne zagrania w grze FIFA 14? Dzięki tej aplikacji na system Android dowiesz się tego wszystkiego. FIFA 14 Skills Master zawiera listę poszczególnych ruchów wraz ze skalą trudności, od jednej do pięciu gwiazdek. Aplikacja oferuje także filmiki pokazujące każdy z ruchów oraz odpowiednią kombinację przycisków. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Poradnik wideo
  • Kombinacja klawiszy dla PS3 i Xbox 360
  • Wskaźniki trudności

Wady

  • Nie stwierdzono

Doskonały
9

FIFA 14 Skills Master jest poradnikiem do najnowszej gry EA Sports. Chcesz wiedzieć, jak wykonywać zwody, drybling i inne zagrania w grze FIFA 14? Dzięki tej aplikacji na system Android dowiesz się tego wszystkiego. FIFA 14 Skills Master zawiera listę poszczególnych ruchów wraz ze skalą trudności, od jednej do pięciu gwiazdek. Aplikacja oferuje także filmiki pokazujące każdy z ruchów oraz odpowiednią kombinację przycisków.

Poradnik ten dotyczy gry na konsole PS3 oraz Xbox 360. Jeśli jesteś miłośnikiem serii FIFA i pragniesz poznać najważniejsze tricki, skorzystaj z FIFA 14 Skills Master.

FIFA 14 Skills Master

Download

FIFA 14 Skills Master 1.01